Щорічне благодійне диво «Серце до серця»

Автор : ДОО "Альянс" 24.03.2011

Вже шостий рік поспіль в Україні проводиться Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» допомоги дітям з різними вадами. Акція 2011 року проходитиме з 1 по 15 травня з фіналом проведення 14-15 травня. Цього року акція допоможе дітям, хворим на діабет.

23 березня в приміщенні Донецької облдержадміністрації пройшла зустріч донецьких організаторів Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

На зустрічі були присутні:
Петряєва О. Б ., заступник голови облдержадміністрації
Закревська С.В ., регіональний координатор акції, президент ДГОО «Альянс»
Таранова І.О ., начальник управління інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації
Золкіна Л.І. , начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації
Корнієнко Н.В ., заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації
Іващенко Т.О ., завідуюча відділенням неонатології Донецької обласної дитячої клінічної лікарні
Балаболка Ю.М ., директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Зустріч розпочали із вручення Іващенко Т.О. сертифікату «Учасник щорічної акції» та подяки Донецькій облдержадміністрації за плідну співпрацю.
«2010 рік був не легкий у фінансовому плані, та не дивлячись на це, нам вдалося зібрати 180 тисяч гривень, на які було куплене медичне обладнання для дітей з вадами зору»,- продовжила Світлана Закревська.

В цьому році планується задіяти близько 500 волонтерів, з них 100 збиратимуть кошти в Донецьку. Для їх підготовки ДГОО «Альянс» в партнерстві з Управлінням у справах сім’ї та молоді проведуть «Школу координаторів волонтерських груп».

На зустрічі особливу увагу приділили питанню залучення преси та теле-радіо кампаній щодо висвітлювання ходу підготовки та проведення акції. На міському телебаченні планують запустити відеоролик акції «Серце до серця», а також планується проведення круглого столу на тему діабету.

«Щорічно збільшується кількість дітей із вродженими вадами. В Донецькій області біля 870 дітей хворіють цукровим діабетом»,- зауважила Іващенко Т.О.
Мета акції – допомогти цим дітям жити.

IMG_1003[1]

IMG_1006[1]

В рубриках : Новости

 

Оставьте комментарий